10 шляхів зекономити у подорожі

2017-05-23 18:49:48

Скоро починається сезон подорожей і відпусток, тож сам час подумати, як зробити свою подорож дешевшою. Адже приємніше витрачати кошти на враження, аніж на нічліг. InHata пропонує перелік із 10 найкращих варіантів бюджетного житла у подорожі.

 

  • Хостели

З самого початку існування хостели були створені, як варіант дешевого житла для студентів, проте здобули широку популярність серед людей усіх вікових категорій. Хостел пропонує базові зручності - ви отримаєте своє ліжко, спільну ванну кімнату та кухню. Зараз хостели пропонують не тільки великі спільні приміщення, у яких живе по 8-10 людей, а й кімнати на 4 чи 2 осіб. Якщо ви їдете великою компанією, то вам може пощастити і вас поселять разом.

  • Оренда будинку

Оренда будинку - інакший вигідний варіант для великої компанії. Винаймати будинок особливо вигідно в горах. У вас буде своя кухня, туалет і, звичайно, спальні місця.

  • Кемпінг

Інший варіант житла в горах - палатка. Якщо ви екстримал і готові на декілька днів відмовитись від таких благ цивілізації як гаряча вода і тепле ліжко - вам точно підійде кемпінг. Цей варіант житла абсолютно безкоштовний  і, більше того, витягує вас із зони комфорту.

  • Каучсерфінг

Цей варіант також змушує вас виходити із зони комфорту. Каучсерфінг має на увазі, що ви надасте дах над головою одному із туристів, а він, у свою чергу, прихистить вас у своєму місті. Каучсерфінг - варіант для сміливих, адже ви житимете з абсолютно незнайомою людиною.

Безпечна заміна каучсерфінгу - оренда житла зі співмешканцем. Ви можете знайти людину , яка збирається у подорож як і ви, і орендувати квартиру разом. Це варіант дозволить знайти нового друга, а також, зекономити. Беззаперечний плюс - ви зможете самі обрати житло, яке вам підійде.

Цей варіант мало чим відрізняється від попереднього - ви можете винаймати житло самі, проте це буде дорожче ніж із співмешканцем.

  • Обмін будинками

Цей варіант підходить уже для старших людей, що мають власний будинок. У нашій країні таке не дуже поширено, але якщо ви збираєтесь поїхати у Європу, то можете пошукати щастя на сайті обміну будинками. Суть цього методу в тому, що ви їдете в житло іншої сім’ї в той час, коли ця сім’я їде до вас. Варіант, безперечно, для сміливих, адже ніяких гарантій немає.

  • Готелі типу Bed’n’Breakfast

Ці готелі по своїй суті є будинками, у яких живе приймаюча родина, свого роду “готель сімейного типу”. Тут вас забезпечать ліжком і домашнім сніданком, проте будьте готові - скоріш за все санвузол буде один на всіх.

  • Нові готелі

Якщо ви не обмежені в часі і готові зірватись з місця у будь-який момент, ви можете шукати на просторах Інтернету готелі, які щойно відкрились. Вони часто пропонують знижки та акції, тож ви можете відхопити можливість пожити в 5-тизірковому готелі за ціною проживання в хостелі.

  • Гуртожитки

Улітку, після того, як студенти роз’їжджаються, багато навчальних закладів можуть запропонувати вам свої гуртожитки для проживання. Ця практика особливо поширена у Європі та США, тож якщо плануєте подорож туди - можете пошукати схожі пропозиції.

Залишити коментар