10 типів співмешканців

2017-05-31 14:49:23

Отож, ви прийняли рішення жити із співмешканцем. Передбачити, що тебе чекає - неможливо, але ми спробували. InHata склала перелік з 10-ти найпоширеніших типів співмешканців. До якого з них належиш ти?

  •  Балакун

З цим сусідом тобі ніколи не буде нудно чи самотньо. І спокійно тобі теж не буде. Він завалюватиме тебе запитаннями і не чекатиме на них відповіді, розповідатиме історії, навіть не чекаючи, що ти їх слухаєш. Це може бути доречно (таке собі балакуче радіо на фоні), проте з часом починає набридати.

  • Людина-канапа

Цей сусід ніколи не встає з канапи, проте може з’їсти місячний запас їжі за одне ток-шоу. Чудовий компаньйон, якщо тобі закортить передивитись усі сезони “Теорії великого вибуху”, але високоінтелектуальних розмов не чекай - йому це не цікаво.

  • Натхненний

Він постійно в русі. Він ходить на всі виставки та вечірки, на усі кінопокази та тренінги, а ще страшенно засмучується, коли щось пропускає. У нього нема часу на прості смертні проблеми типу підбирання шкарпеток чи миття посуду. Кому це може бути цікаво, якщо у світі стільки прекрасного?.

  • Зла домогосподарка

Абсолютна протилежність попередньому типу. Обожнює роботу по дому. Коли вона куховарить - на запах збігаються усі. Вона щедро пригощає своїх співмешканців і любить коли її хвалять, але ніколи не пропустить моменту кинути уїдливе зауваження щодо вашого “неробства”.

  • Тусовщик

Цей сусід часто будитиме вас своїми пізніми приходами. Прохання бути тихіше він не те, що ігнорує - він просто не може його виконати. Куди вже тихіше у такому стані?

  • Тихоня

Він 100% налякає вас своєю тихою ходою. Цей сусід тихо приходить, тихо йде і дуже тихо сидить у своїй кімнаті. У ній ніхто ніколи не був, тож не можна стверджувати, що там не якась таємна лабораторія.

  • Всесвітній друг

Цей сусід ніколи не буває сам. До нього завжди хтось приходить (і найчастіше це різні люди). Його друзі можуть сидіти у вас годинами, грати у ігри, ночувати у вас і навіть мати запасний ключ. Не виключено, що скоро вони заполонять і твою кімнату.

  • Бурчун

Вічно усім незадоволений співмешканець. Йому не подобається його кімната, його постіль і його життя. Він постійно встає не з тієї ноги. Такий тип можна поділити на дві підгрупи - одні бурчуни будуть сердиті й на тебе, а інші - щодня розповідатимуть тобі, як їм погано живеться (і лише ти його розумієш)

  • Забудько

Якщо він не забуде ключі хоча б тричі на місяць - станеться диво. Дивно, як він ще досі не спалив квартиру постійно ввімкненою праскою. Тобі доведеться постійно наглядати за ним і за його діями - вимикати після нього воду та світло, а ще, звісно, відчиняти двері - ключі-бо він забув!

  • Невидимка

А у тебе точно є сусід? Він взагалі тут буває? Цей тип співмешканця по своєму прекрасний - твоя орендована квартира фактично належить лише тобі. Ти бачив свого сусіда двічі: на сайті InHata і на оглядинах квартири. З ним нічого не сталось - просто він рідко буває вдома.

Залишити коментар