Де і за скільки ще можна зняти квартиру або будинок на Новий рік

2017-11-22 21:28:08

Дешеві троячки майже розібрали. Експерти радять краще дочекатися кінця грудня. До Нового року залишилося трохи більше місяця, і тим, хто хоче зустріти його за межами рідного міста, варто поквапитися - житло в головних туристичних містах України розлітається як гарячі пиріжки.

Ріелтори в один голос твердять: хороші (по співвідношенню "ціна - якість") квартири вже розібрали, а ті, що залишилися, коштують кругленьку суму. Як розповів нам глава Союзу фахівців з нерухомості Віктор Несін, популярністю в цей період користуються 3-4-кімнатні квартири.

"Найскладніше знайти знімне житло для великої компанії - 6-10 чоловік і більше, так як господар ризикує втратити на ремонті в разі псування майна більше, ніж запрацює. А ось 1-2-кімнатні квартири для сім'ї з двох або трьох осіб ще доступні", - пояснив Несін.

Також засмучує мандрівників і цінник, який в період новорічних свят господарі житла підвищують в 2-4 рази. Крім того, спеціально збільшують мінімальну кількість ночей для оренди - до трьох діб.

"Якщо брати Львів, так як це сезон для цього міста, то при базовій ціні в 600 грн на новорічну ніч така квартира буде коштувати 2500 грн. Середньої націнки немає, так як кожен власник сам вирішує, на скільки йому потрібно збільшити ціну, щоб квартира здалася", - пояснюють експерти сайту подобової оренди житла.

Ще одна проблема полягає в тому, що деякі квартири забронювати заздалегідь просто неможливо: частина власників не дає бронювати квартири заздалегідь (наприклад, за місяць). Це означає, що вони хочуть максимально примножити заробіток і чекають моменту, коли почнеться передноворічний ажіотаж і ціни на житло досягнуть апогею.

Залишити коментар