Житлове питання

2017-07-12 16:00:33

Європа починає втілювати програму “Кожному студенту — окрему кімнату”. Усі гуртожитки платні, проте в ціну включена плата за тренажерні зали, паби та спортбари, сауни та спортзали, що розміщені в підвалах гуртожитків. Наші ж студенти сплять на двоповерхових ліжках, а техніку їм доводиться привозити з дому.

Студентам з областей доводиться витрачати багато часу, щоб дістатись на навчання. Цього року майже всі виші Львова відмовили їм у поселенні, оскільки у гуртожитках перебір - як ніколи багато студентів із інших областей, особливо зі сходу країни та Криму.

В університетах кажуть, що пріоритет при поселенні надаються дітям-сиротам, інвалідам і дітям з багатодітних сімей, а потім вже селять решту (тих, хто проживає далі, ніж за 50 км від Львова). Ситуація з гуртожитками була завжди складною, тож у вишах міркують, як вирішити цю проблему. До прикладу, у Франковому університеті та Львівській політехніці планують побудувати нові гуртожитки, а в медуніверситеті хочуть закупити двоповерхові ліжка.

Залишити коментар