Кабмін змінив правила для забудовників

2018-02-23 13:03:18

Забудовникам в Україні доведеться готувати на один документ менше. Кабінет міністрів України скасував з 1 січня 2019 року необхідність розробки і узгодження історико-містобудівного обґрунтування забудовниками з органами охорони культурної спадщини при будівництві на території культурних пам'яток. Про це повідомили в прес-службі уряду.

Як повідомляється, відповідне рішення "Про внесення змін до Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць" було прийнято на засіданні уряду 21 лютого.

"Скасовано необхідність розробки історико-містобудівного обґрунтування (ІГС) у тих історично населених місцях, де затверджені історико-архітектурні плани. З 1 січня 2019 року інститут ІГС ліквідується зовсім", - відзначили в прес-службі Кабміну.

Згідно з повідомленням, рішення Кабміну скасовує дане зобов'язання і вимагає від забудовника лише відповідності проектної документації історико-архітектурним опорним планом.

Залишити коментар