Коледж обвалився під час занять

2017-05-16 19:35:05

У місті Коломия (неподалік Івано-Франківська) обвалився коледж під час навчального процесу. Вчителі почули тріск та побачили, як надувається пінопласт,  та одразу евакуювали студентів та персонал. Директор закладу ввімкнув сигналізацію і півтисячі студентів, залишивши свої речі у будівлі, що обвалювалась, вийшли на вулицю. Дві бригади рятувальників прибули за рекордно короткий час, витягнули речі молоді та розібрали завали. На щастя, з-під уламків будівлі довелось рятувати тільки ранці - від обвалу навчального корпусу ніхто не постраждав.
Попри те, що все обійшлось без жертв, ДСНСникам все одно довелось заспокоювати громадян - будівля обвалилась не внаслідок вибуху газу чи теракту. Виною усьому зношеність конструкцій. Коломийський економіко-правовий коледж розташований у приміщені, яке було побудоване у 1964 році під завод. За такою будівлею потрібно постійно пильно стежити.

Геннадій Зубко прокоментував цю ситуацію. Він висловив своє незадоволення тим, що власники громадських будівель не слідкують за їх станом, не звертають уваги на проблеми приміщення. Місцева влада відкрила кримінальне провадження. Міський голова Коломиї Ігор Слюзар розпорядився залучити до розбирання уламків будівлі комунальну техніку. Загалом, до ліквідації завалів було залучено 248 людей та 28 одиниць техніки.

Залишити коментар