КИЇВСЬКОГО НОТАРІУСА ПІДОЗРЮЮТЬ У КРАДІЖЦІ НЕРУХОМОСТІ НА 2 МЛН

2018-02-14 07:36:23

Київською місцевою прокуратурою №4 повідомлено про підозру приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу, яке здійснило незаконну перереєстрацію прав на майно. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби прокуратури міста Києва.

Так, за результатами проведеного попереднього розслідування встановлено, що нотаріус, достовірно знаючи про наявність у Державному реєстрі прав на нерухоме майно та Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна записів про заборону відчуження об'єктів нерухомого майна (двох квартир на території міста Харків), прийняв рішення про здійсненні державної реєстрації прав на зазначені об'єкти нерухомості.

В результаті протиправних дій приватного нотаріуса майно вибуло із законного володіння власників, чим їм завдано збитків на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

Зараз приватному нотаріусу повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 365-2 КК України (зловживання повноваженнями особою, що здійснює професійну діяльність, пов'язану з наданням публічних послуг) і вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Залишити коментар