Ошукані вкладники в Луцьку своїми силами добудували будинок

2018-02-23 13:06:45

Банкрутство забудовника трапляється нерідко, а необхідних документів і дозволів немає у кожної четвертої фірми, кажуть юристи.

У Луцьку ошукані вкладники відсудили у компанії-банкрута свій наполовину побудований будинок. Майбутні мешканці самі зібрали гроші на завершення робіт і добилися того, щоб їх висотка була здана в експлуатацію.

У 2011 році компанія, яка будувала багатоповерхівку, збанкрутувала. 80 сімей, які заплатили гроші за майбутні квартири, залишилися без житла, але з боргами.

При цьому ошукані вкладники не розгубилися - створили кооператив і відсудили будмайданчик, а потім почали збирати гроші, щоб добудувати решту п'ять з десяти поверхів.

Кожна сім'я на покупку квартири у неперевіреного забудовника в середньому втратила близько 15 тисяч доларів. Але зате вкладники не втратили все - своїми силами добудували будинок і здали його в експлуатацію.

Юристи радять: щоб не стати вкладником проблемного будинку, потрібно ретельно вивчати документи і репутацію компанії, а також розглянути вже здані забудовником об'єкти.

При цьому необхідних документів і дозволів немає у кожного четвертого забудовника, кажуть юристи.

Залишити коментар