Переваги подобової оренди житла

2017-01-19 19:08:52

З кожним днем ​​попит на нерухомість, яку господарі здають в оренду, стабільно зростає. Туристи і ті, хто приїхав в інше місто з робочих питань, а також жителі міста вважають за краще орендувати житло безпосередньо у власників. Готелі, якими б вони прегарними були, поступово відходять на задній план.
П'ять головних переваг подобової оренди житла:
1. Вартість. Як правило, ціна за добу проживання в квартирі і готелі разюче відрізняється і не на користь готелю. Тобто, подобова оренда житлової нерухомості в кілька разів дешевше, ніж точно такі ж по квадратурі апартаменти в готелі. Для більшості гостей міста основоположну роль при виборі місця для короткочасного проживання грає саме вартість. Тим більше, що зараз господарі квартир, що здаються в оренду, надають своїм гостям необхідну довідку про вартість житла і кількость годин доби, які проживає в орендованій квартирі. Таким чином людина може економити у відрядженні фінанси підприємства, на якому вона працює.
2. Зручне територіальне розміщення. Готелю в тому районі незнайомого міста, де людина повинна буде провести деякий час, може і не знайтися. А ось квартиру, яка здається подобово погодинно, можна без проблем відшукати в Інтернеті. Наприклад, якщо вас цікавлять квартири в Києві подобово, то можна зазирнути на vlasne.ua і в лічені хвилини знайти житло в тому районі столиці, який вас більше за інших цікавить.
3. Домашній затишок. Ні в одному готелі світу людині не буде так затишно, як вдома. Але в квартирі, яку можна орендувати на добу або на ніч, все-таки буде набагато комфортніше. Тут і побутова техніка, і своя кухня, і ніякого турботливого персоналу. У готелі теж може бути затишно, але для того щоб поснідати, наприклад, гостю доведеться спочатку привести себе в належний вигляд і тільки потім йти снідати.
4. Гості гостей. Напевно, усі знають тту незручність, коли проживаєш в готелі і тобі забороняють запрошувати до себе в номер сторонніх людей. У ситуації з орендованою квартирою все зовсім інакше. Якщо людина вирішила відсвяткувати щось або ж організувати романтичну зустріч на нейтральній території, то немає нічого розумнішого , ніж орендувати квартиру на добу.
5. Обмеження в часі. У всіх готелях існують правила, що стосуються часу заїзду та виїзду гостей. Цих правил немає у господарів квартир, що здають нерухомість погодинно і подобово. Ви заздалегідь домовляєтеся про те, о котрій годині будете заселятися і коли плануєте залишати орендоване житло.

Залишити коментар