Ремонт до новорічних свят

2016-12-06 20:58:43

Через кризу багато хто вперше за довгий час не поїдуть за кордон і проведуть всі свята вдома. Використовувати новорічні канікули можна для поновлення квартири, тим більше що оздоблювальні матеріали можуть подорожчати. Що реально встигнути? Якщо роботи розплановано, то за один тиждень можна зробити повний ремонт двокімнатної квартири, включаючи покриття стін, заміну стель і сантехніки. Але ще кілька днів треба буде витратити на планування і пошук матеріалів. Крім того, взимку простіше знайти будь-яких виконавців, а на літній період до деяких фахівців доведеться записуватися за кілька місяців. Якісь роботи можна цілком зробити самим, наприклад шпаклівку, фарбування стін і   навіть гідроізоляцію. Власними силами можна зняти старі шпалери, це може навіть перетворитися на веселе заняття для всієї сім'ї , а дітям можна нарешті дозволити на них помалювати. Для якісних сантехробіт, настилу плитки і підлогових покриттів  краще найняти фахівців через численні онлайн-сервіси. Найскладніші операції пов'язані з сантехнікою  і  на них потрібно відвести мінімум три дні. Всі інші роботи займають від декількох годин до доби. На всі роботи, пов'язані з переклеюванням шпалер, піде чотири дні. «Сюди входить зняття старих шпалер, шпаклівка проблемних місць, грунтовка стін, наклейка нових шпалер. На заміну підлогового покриття з ламінату в кімнаті площею 13 кв. м. піде не більше двох днів. Заміна покриття з лінолеуму займе один день. Ремонт стелі, що включає розшивку і закладення тріщин, ґрунтовку і забарвлення, займе три-чотири дні. Але можна встановити натяжну стелю і  на це піде всього один день.

За деякі роботи братися в новорічні свята не варто: щось можна не встигнути, а щось просто-напросто неможливо зробити взимку через технічні умови. Наприклад, в зимовий час не рекомендується виконувати роботи, пов'язані з склінням вікон і балконів. Ремонт, що проводиться зовні балкона, покрівлі, фасаду, а також установку кондиціонера краще відкласти на весну або літо. Також деякі проблеми може викликати заміна батарей опалення і взагалі сантехнічні роботи, що призводять до відключення стояків з гарячою водою.

Крім того, плануючи ремонт, варто враховувати «закон про тишу», який діє в кожному конкретному регіоні. Якщо є бажання оновити квартиру, але затівати глобальний ремонт не хочеться через свята або обмеженого бюджету, варто зосередитися на дизайні і придумати кілька яскравих плям. Реставрувати  старі меблі: стільці і стіл можна пофарбувати в яскраві соковиті кольори або зшити чохли. Чохли також можна оновити на дивані і кріслі. Одна яскрава річ відразу пожвавить обридлий інтер'єр. Купіть новий недорогий килим, який радикально змінить приміщення.

Залишити коментар