Як оминути шахраїв на відпочинку

2017-07-07 16:22:14
  1. У розпал пляжного сезону багато шахраїв вирішили нажитись на туристах. Так, в Україні значно почастішали випадки квартирного аферизму саме в теплих регіонах. InHata склала список ознак, за якими можна виявити недобросовісного орендодавця.
  2. Занадто низька ціна. Будьте обережні: часто скупий платить двічі, тому не потрібно “клювати” на низьку ціну. Порівняйте її з іншими цінами на житло в регіоні та об’єктивно оцініть. Вартість здається неправдоподібною? Перестрахуйтесь і знайдіть інший варіант.
  3. Обов’язкова передоплата. Якщо у вас вимагають передоплату, а тим паче - стовідсоткову, то це, скоріш за все, пастка. Підозрілим також є перерахувати гроші на телефон чи електронний гаманець. Найбезпечніший варіант - банківська карта, адже у такому випадку кошти можна відслідкувати.
  4. Фото. Це один з найкращих способів перевірити справжність оголошення. Забийте зображення у пошук по картинках. Якщо таких фото на просторах інтернету багато, є шанс, що ваш орендодавець - шахрай. Попросіть його про відеодзвінок, або фото з інших ракурсів. У добросовісного власника з цим не має виникнути проблем.  
  5. Перевірка особи. Якщо усі попередні пункти породили сумніви, щодо оренди житла, спробуйте перевірити людину, яка здає цю квартиру. Пошукайте її у соціальних мережах, адже вони можуть багато розповісти.
  6. Поблейфуйте. Скажіть, що хочете орендувати житло на день-два наступного місяця. Справжній орендодавець навряд на таке погодиться - це не вигідно. А от аферистові байдуже, за що здерти з вас гроші. Тому згода на такі умови - привід задуматись.

Залишити коментар