З покупкою квартири можна почекати - ціни впадуть ще на 10%

2018-02-14 07:40:40

У 2018 році збережуться основні причини для подальшого зниження вартості житла.

Серед них - знецінення гривні, падіння купівельної спроможності українців, ситуація в АТО. Такі прогнози призводять ріелтери, аналізуючи динаміку цін на ринку нерухомості за останні роки.

За оцінками ріелторів, цінова привабливість квартир в районах Харкова істотно не змінилася.
Найдешевші, "бюджетні" квартири пропонують на Основі, ХТЗ, Рогані та в районі Аеропорту. Найдорожчі - Нагорний район, Центр, Соснова Гірка.

Ціни варіюються від 12 тис. дол. до 170 тис. дол. і вище.

Мінімальна ціна двокімнатної квартири в Харкові - 14 тисяч доларів, максимальна - 170 тисяч доларів. Стартова ціна трикімнатної квартири - 20 тисяч доларів. При цьому вартість може доходити до 2,5 тисяч доларів за кв.м.

Ціни на квартири в новобудовах Харкова стартують від 13 тисяч доларів за однокімнатну квартиру і доходять до 133 тисяч доларів. Смарт-сегмент також популярний - від 9 до 30 кв.м.

Відзначимо серед новинок ринку нерухомості програму державного іпотечного лізингу, яка зараз розробляється в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Її основна перевага - оплата, як і при оренді житла, але яка щомісяця зараховується в загальну вартість квартири.

Залишити коментар